Chovateľské zariadenie

Naša technická vybavenosť prevádzky nám umožňuje vyrobiť takmer akékoľvek konštrukcie chovateľských zariadneí i ďalšie zámočnícke produkty. Vlastná manipulačná technika a vozový park nám zase umožňuje nezávislosť a flexibilitu. Dobré referencie a záruky odborného a včasného jednania sú našou prioritou. Minimum reklamácií našich výrobkov je vizitkou kvalitného dielenského spracovania a povrchových úprav. Preto sme tá správna voľba nielen pre väčšie celky ako je napríklad poľnohospodárske družstvo chovajúce dobytok, ale i pre menších hospodárov chovajúcich ovce, dobytok i kone, ktorí majú statok alebo farmu.

Ohradné panely

Pomocou jednoduchého spojovacieho systému je možné z ohradných panelov postaviť kruhovú jazdiareň, výbehy, manipulačnú uličku a mobilné boxy.

Pastvinové brány

Pastvinové brány sú nevyhnutné pre zhotovenie vstupných a výstupných miest na Vašich pastvinách.

Stany pre kone

Postaviť stan pre kone je jednoduché a rýchle. Tento systém je stabilný a robustný a preto môže byť inštalovaný na ľubovoľný terén bez stavebných základov a ukotvenia.

Kruhové jazdiarne

Kruhové jazdiarne pre kone vyrábame v dvoch prevedeniach. Kruhové jazdiarne s plachtovou strechou alebo kruhové jazdiarne s krytinou šindeľ.

Boxy pre kone

Naše vnútorné boxy pre kone ponúkame v rôznych rozmeroch a prevedeniach.

Pastvinové prístrešky

Pastvinové prístrešky sú jednoduchým riešením pre ochranu vašich hospodárskych zvierat pred dažďom, vetrom, snehom a slnkom.

Krmelce

Krmelce pre hospodárske zvieratá vyrábame v rôznych veľkostiach a prevedení. Ponúkame krmelce se sieťou, krmelce plechové alebo krmelce bezpečnostní

Vlastnosti a výhody

Dlhá
životnosť

Nízké nároky
na údržbu

Žiarovo zinkovaná
konštrukcia

Pestrá škála farieb
PVC krytiny

Naše realizácie
chovateľských zariadení

Chovateľské zariadenie

Prístrešok pre skot 6 x 6 m

Prístrešky
Chovateľské zariadenie

Kruhová jazdiareň priemer 18 m

Horse Round Series
Kruhové jazdiarne
Chovateľské zariadenie

Vnútorné konské boxy

Boxy pre kone
Chovateľské zariadenie

Pastvinový prístrešok s vonkajším boxom pre kone

Prístrešky
Chovateľské zariadenie

Stan pre 48 koní

Stany pre kone