O nás

Pôsobíme na českom trhu v oblasti výroby
oceľových konštrukcií a následných služieb
spojených s výstavbou a realizáciou od roku 1996.

Texas
Connection s.r.o.

Texas Connection s.r.o.

Pôsobí na českom trhu v oblasti výroby oceľových konštrukcií a následných služieb spojených s výstavbou a realizáciou od roku 1996. Do výrobného odvetvia firmy ďalej patria rôzne typy oceľových hál alebo realizácie stavieb na kľúč pre priemysel a poľnohospodárstvo.

Svojim technickým vybavením môžeme zaisťovať zákazky vyžadujúce zváranie, ohýbanie trubiek, strihanie plechov, ohraňovanie, frézovanie, vŕtanie, brúsenie a leštenie.  Z ostatných oceľových profilov vyrábame atypické oceľové konštrukcie pre prístrešky, zastrešenie, vráta alebo presklené fasády.

V tomto odvetví sa zameriavame hlavne na koterce a búdy pre psov, drevené prístrešky, garáže, drevené ploty a drevené fasády. Svojim zákazníkom ponúkame tiež výrobky v kombinácii kov a drevo.

História
spoločnosti

Založenie spoločnosti
1996

Založenie
spoločnosti

Píše sa rok 1986. Pavel Mališ odchádza do Švajčiarska získať nové skúsenosti v odbore zváranie oceľových konštrukcií. Po návrate v roku 1992 zakladá zámočníctvo, ktoré ponúka rôzne konštrukcie podľa prianí zákazníkov. Jeho vášňou sa stávajú westernové kone. V roku 1996 zakladá spoločnosť ZK, s.r.o. s ponukou chovateľského zariadenia.
Najväčší český výrobca
2000

Najväčší
český výrobca

Výrobný program firmy ZK, s.r.o. pozostáva z ponuky chovateľského zariadenia pre psov, pre kone, dobytok, ovce a postupne sa rozširuje. Firma úspešne prezentuje svoje výrobky na chovateľských výstavách.
Významní obchodní partneri
2002

Významní
obchodní partneri

Nadväzujeme nové obchodné partnerstvá a exportujeme naše výrobky do 4 európskych štátov. Firma ZK sa tiež zaoberá výstavbou rôznych útulkov a psích hotelov. V roku 2002 vzniká obchodna spoločnosť Texas Connection s.r.o.
Zahájenie výroby oceľových hál
2005

Zahájenie
výroby oceľových hál

Neustále sa učíme. Inšpiráciou je pre nás Amerika, predovšetkým mesto Fort Wort v Texasu, kde sme navštívili veľké, úžasné spoločnosti a prvýkrát poznali výrobcu oceľových hál, ktorý nás previedol svojimi realizáciami.
Začíname s výrobou oblúkových hál
2010

Začíname s výrobou
oblúkových hál

Firma investuje do nového vybavenia a zahajuje výrobu ľahkých oceľových konštrukcií. Ponúkame rôzne typové riešenia a taktiež výrobu oblúkových hál na zákazku. Úspešne realizujeme prvé zákazky.
Nové produkty vylepšenie výroby
2016

Nové produkty
vylepšenie výroby

Pridávame do nášho katalógu chovateľského zariadenia nové produkty pre chov hospodárskych zvierat. Venujeme sa tiež zlepšovaniu a optimalizáciou výroby oblúkových hál, aby sme našim zákazníkom mohli ponúknuť produkty a servis za prijateľné ceny.
Udržiavame krok s dobou
2022

Udržiavame krok
s dobou

Vývoj v našom odbore značne pokročil. Stále sa zo všetkých síl snažíme udržiavať krok s týmto trendom. Vždy bola pre firmu prvoradá kvalita a spokojnosť zákazníka.
26

rokov na českom trhu

55

zamestnancov

500

realizovaných stavieb

50+

km² zastavanej plochy