Poradenstvo

Poradenstvo

Od výberu produktu až po realizáciu

Ak budete potrebovať poradiť s výberom správneho typu koterca pre psa, oblúkovej haly, oceľovej haly alebo chovateľského zariadenia, radi Vám s výberom pomôžeme. Môžete sa na nás obrátiť na telefónnom čísle uvedenom v kontaktoch alebo nám zašlite dotaz e-mailom. Radi Vás taktiež privítame v areáli našej firmy v Tachloviciach, kde Vám môžeme osobne ukázať koterce pre psov, chovateľské zariadenie a taktiež oblúkové haly na našej vonkajšej výstave.

Projektová dokumentácia

Kompletná dokumentácia Vášho projektu

V prípade záujmu zákazníka radi spracujeme ucelenú projektovú dokumentáciu v požadovanom rozsahu. Túto službu ponúkame predovšetkým k realizáciam zákaziek oblúkových hál a oceľových hál. Spolupracujeme so šikovnými projektantami a statikmi, ktorí vedia pracovať rýchlo, kvalitne a za rozumnú cenu. V prípade záujmu o spracovanie projektovej dokumentácie nás neváhajte kontaktovať.

Projektová dokumentácia

Stavebné povolenie

Stavebné povolenie

Pomôžeme Vám všetko zariadiť

Plánujete výstavbu oblúkovej haly alebo oceľovej haly? Nechcete osobne riešiť vybavovanie stavebného povolenia? Nechajte to na nás. Budeme komunikovať s úradmi a zariadime všetko potrebné, aby Vám stavebný úrad v čo najkratšej dobe vydal povolenie k stavbe haly. O priebehu vybavovania Vás budeme priebežne informovať.

Doprava a Montáž

Od nás k Vám rýchlo a jednoducho

Svojim zákazníkom ponúkame tiež dopravu a montáž našich produktov. Dopravu ponúkame vlastnými vozmi alebo prostredníctvom špedičnej služby. Montáž ponúkame pre koterce pre psov, prístrešky, oblúkové haly a oceľové haly. Avšak koterce pre psov a niektoré chovateľské zariadenia si môže zákazník tiež namontovať samostatne podľa návodu na montáž. Kontaktujte nás a všetko dohodneme.

Doprava a Montáž

Servis a opravy

Servis a opravy

Servis všetkých našich produktov

I keď sa s týmto takmer nestretávame, ak budete potrebovať servis a opravu niektorého z našich produktov, oblúkovej haly alebo oceľovej haly, volajte a píšte. Sme Vám k dispozícii.